Home Motorsport Domagoj Pereković lovi trojicu

Domagoj Pereković lovi trojicu

0

Tomislav Muhvić (Petar Klepac), Bojan Juranić (Opatija Motorsport) i Denis Nišević (Župa Dubrovačka) odmakli su u sveukupnom redoslijedu ultra jakog Brdskog prvenstva Hrvatske.

Splićani i prijatelji sjajno su organizirali 21. nagradu Malačke Sv. Dujam na kojoj je pobijedio naš Mađar Szasz Laszlo (Dubrovnik Racing) kojeg bi ove godine u njegovoj F3000 mogla dostići samo F1.

Damir Muhvić (INA Delta) s prototipom Radical osvojio je drugo mjesto, a Muhvić (Mitshubishi Lancer Evo IX) je bio najbrži među običnim smrtnicima. Sveukupno četvrti veteran Robert Bradarić (Solin, Audi A4 Q) na svojoj stazi.

Aktualnom prvaku Domagoju Perekoviću nije bilo dovoljno najbolje vrijeme druge vožnje jer su problemi u prvoj bili preveliki pa je tako završio tek na 48. mjestu. Kako do kraja prvenstva ostaju još četiri utrke, Domagoj će se uključiti s idejom da se obrani naslov.